SCS Tesisat Ltd, 1974 yılında SELKON Ltd adıyla Ankara’da kuruldu. SELKON Ltd şirketinin, ana yüklenici veya alt yüklenici olarak üstlendiği projeler arasında oteller için ısıtma, soğutma, havalandırma ve otomatik kontrol sistemleri, yerleşim merkezleri, alışveriş ve ticaret merkezleri, fabrikalar ve termik santraller vardır. SELKON Ltd, 1974’ten beri STAEFA CONTROL SYSTEM / İsviçre’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olarak konumlandırıldı. SELKON, 1987’de yeniden yapılandırıldı. Yeni şirketin asıl ve tek ilgi alanı Staefa Control System Bina Otomasyon Sisteminin projelendirilmesi, satışı, kurulumu ve devreye alınması ile yeni organizasyon yapısının adı SCS Ltd oldu ve şirket merkezi İstanbul’a taşındı. Şirketin kurucu ortakları İlker SEVGÜR ve Günay ÇETİN’dir. Staefa Control System’in Landis & Gyr ile birleşmesinden sonra Siemens Building Technologies’in Landis & Staefa Automation Systems distribütörü olan SCS, Türkiye’deki pazar payını günden güne büyütmüştür.

steroids for sale

2006 yılından itibaren de SIEMENS Bina Teknolojileri sistem çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. SCS kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak turizm sektöründe ve endüstriyel sektörde birçok bina otomasyon sistemini hem Türkiye’de hem de yurtdışında gerçekleştirmiştir. Geçtiğimiz 20 yılda 150’nin üzerinde 4-5 yıldızlı otel referanslarımız arasına katılmıştır. Referanslarımız İngiltere’den Kazakistan’a kadar aralarında Romanya, Bulgaristan, Azerbaycan, Özbekistan, Rusya, Cezayir, Türkmenistan ve Libya’nın da bulunduğu geniş bir alana yayılmaktadır. Bu projelerin koruyucu bakım hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

Mühendislik, işletme ve bakım konularında daha detaylı yoğunlaşabilmek amacı ile şirketimiz bünyesinde 15 yıldan fazla hizmet veren 3 çalışanımızın da (Mert ÇETİN-Orhan TARAKÇI-Hüsnü GÜNDOĞDU) ortak olarak katılımı ile SCS Bina Otomasyon Ltd.Şti 2008 tarihinde kurularak faaliyete geçmiştir.

testoviron depot

İstanbul Kızıltoprak’da bulunan 400 m2 lik merkezimizde, ofisler ve teknik servis aynı çatı altında bulunmaktadır. SCS’nin konularında iyi eğitim almış, teknik alanda ve yönetim konusunda 40 yılı aşan mesleki tecrübeli 2’si kurucu toplam 5 ortağı, 29 teknik ve 6 idari çalışanı vardır.

Tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz sektördeki herkes tarafından bilinmektedir olup Türkiye’ deki ve yurtdışındaki birçok prestijli uygulamamız, hakkımızdaki olumlu görüşlerin kanıtıdır.

Stoklarında her zaman, bakım yedekleri ve yeni projelerin acil ihtiyaçları için yeterli miktarda kontrol ve saha ekipmanları bulunduran şirketimizin asıl varlığı konularında iyi yetişmiş Türk sistem mühendisleri ve teknisyenleridir. Türkiye’nin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilmek ve ülkemizin dışa açılması konusunda az da olsa katkıda bulunabilmek bizim için her zaman mutluluk kaynağı olmuştur.

attorney nyc